O firmie

Założona w 1986 roku, firma PPHU AGATA rozpoczęła produkcję specjalnych kufrów, skrzyń transportowych i walizek prezentacyjnych wynikającą z konieczności transportu drogich i kruchych towarów w kraju i za granicą drogą lotniczą jak i lądową.

Siedziba firmy AGATA w Kuczkach Kolonii.


Nasze opakowania transportowe są opracowane przez wykwalifikowanych specjalistów, inżynierów, specjalistów od wzornictwa i design`u, którzy doskonale rozumieją sposoby pakowania i transportu delikatnych urządzeń. Wszystkie nasze opakowania są wyposażone w najnowsze technologie i materiały czyli kombinację, która eliminuje słabości i zapewnia maksimum cyklu życia przy ciężkich i trudnych formach tranzytu. Nasze kufry, skrzynie i walizki spełniają wszystkie normy i standardy ustalone przez wszystkie linie lotnicze świata, aby dać Ci spokój, że przewożony w nich sprzęt posiada najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony.

Zanim skrzynie, kufry i walizki transportowe marki AGATA Flightcases trafią w twoje ręce poświęcamy im wiele czasu i uwagi w biurze projektowym, podczas testów laboratoryjnych oraz weryfikując jej właściwości w terenie i transporcie. W procesie produkcji stosujemy najlepsze materiały i najnowocześniejsze technologie starannie dobierając wszystkich dostawców.

 

Zapraszamy do zakupów...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl